FAQ


Je možné na webhostingu hostovat i jiné aplikace?

Na webhostingu můžete hostovat jakoukoliv aplikaci napsanou v PHP či statické stránky. U všech hostingových tarifech máte k dispozici neomezeno subdomén. Jen jste omezeni (podle tarifu) místem. U tarifu Profi můžete dokonce hostovat i více domén (více webových stránek s vlastní doménou). FTP účty, databáze MYSQL, mail máte vše neomezené (včetně velikosti).


Jaké parametry má webhosting?

Všechny potřebné údaje naleznete ve výpisu PHP zde. UploadLimit, čas běhu scriptu a další parametry můžete upravovat pomocí souboru php.ini. Snažíme se, aby Vám webhosting vyšel vždy vstříc. 


Provádí se zálohy?

Ano, denně se vytváří zálohy na záložní server. V případě delšího výpadku hlavního serveru nebo poruchy hlavního serveru, tak se ihned nastartuje záložní. Na požádání Vám vygenerujeme speciální zálohu Vašeho webhostingu a MySQL databází. Souborový, databázový a mail server běží odděleně.


Nemám ani ponětí, jak se webhosting nastavuje.

Nevadí, rádi Vám pomůžeme. Při koupi webhostingu a licence RS Johana, Vám vše nastavíme. V případě provozu jen webhostignu s vlastním systémem Vám rádi poradíme. Pro vytvoření databází či FTP účtů stačí jen nás kontaktovat.