Redakční systém JOHANA

Redakční,  nebo-li publikační systém je v současné době nejvíce využívaným řešením pro tvorbu internetových stránek. Redakční systém je tvořen skrytou částí vašich stránek, do které se dostane jen ten, kdo zná uživatelské jméno a heslo. V redakčním systému je možné jednotlivé části stránek vytvářet, opravovat, doplňovat nebo mazat.

Redakční systém Johana jsme navrhovali tak, aby byl jednoduchý, komfortní a uživatelsky přívětivý pro každého běžného uživatele. To znamená, že pro zvládnutí práce v redakčním systému Johana bohatě postačí základní znalost práce s počítačem. Kdo dokáže pracovat v  textovém editoru typu MS Word, a kdo zvládne základní úpravy obrázků ve formátu jpg, zvládne editovat i internetové stránky pro svou potřebu. Pokud tyto předpoklady splňujete, pak si můžete jednoduše a komfortně vytvářet či upravovat své vlastní stránky.

Výhody řešení RS Johana

  • Redakční systém JOHANA vám ušetří čas i peníze, protože už nemusíte kontaktovat autora, nebo webmastera vašich stránek. Každá změna, aktualizace, oprava aktuálních údajů bude jednoduše uskutečněna přímo z vašeho počítače. Můžete si během několika minut jednoduše a pohodlně upravit či vytvořit nový článek, s redakčním systémem Johana už nebudete na nikom dalším nikdy závislí !
  • Snadná aktualizace stránek odkudkoliv bez nutnosti znát technologii HTML. K uprávě je potřeba pouze funkční počítač, který je připojen na internet.
  • Jazyková lokalizace umožňuje vytvářet a spravovat stránky v různých jazycích (jazykové mutace). Je snadné vytvořit stránky například v češtině, němčině, angličtina nebo ruštině.
  • Rozšíření - systém disponuje větším množstvím nových funkcí, které se nazývají komponenty. Mezi komponenty patří například fotogalerie, jazyková mutace, kniha hostů, download sekce, nebo například internetový obchod. Pokud si budete přát nějakou speciální funkci, po vzájemné domluvě Vám ji do systému zabudujeme či doprogramujeme.
  • Vždy aktuální - díky automatizovaného systému pro aktualizace budete mít RS-Johanu vždy aktualní. Navíc je integrován i automatický zálohovací systém pro generování záloh.